KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12064457

nr 1206 4457

oidentifierad konstnär, sjölandskap. Signerad. Olja på pannå, 43x61 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 september 2018
kl 18:35:42